معرفی سیستم

وبلاگ
یادداشت های من دیگه هیچ چیز رو فراموش نکن!

مجوز دسترسی به App ها در ایمیل یاهو

وب سایت یاهو یکی از قدیمیترین و معتبرترین سرویس های ارائه دهنده پست الکترونیک می باشد. با وجود اینکه سایت های مختلفی امروزه سعی کرده اند تا با ارائه خدمات مختلف جایگاه پست الکترونیک یاهو را به خود اختصاص دهند اما همچنان ایمیل یاهو جزء سرویس دهندگان محبوب ایمیل به شمار می آید.

سایت یاهو برای آنکه بتواند سطح امنیت پست الکترونیک کاربران را افزایش دهد، بصورت پیشفرض فقط اجازه دسترسی به صندوق پست الکترونیک را از طریق وب سایت یاهو به آدرس mail.yahoo.com فراهم کرده است و به درخواست هایی که از طریق سایر نرم افزارها به سمت سرور یاهو ارسال میگردد پاسخ عدم اعتبار دسترسی میدهد.

بنابراین اگر شما بخواهید از طریق نرم افزار های Email موجود در گوشی خود برای اتصال به سرویس دهنده یاهو استفاده کنید و نامه های خود را مدیریت کنید با کمال تعجب خواهید دید که پیغام Username or password incorrect نمایش داده می شود.

برای حل این مشکل قبل از هر کاری ابتدا وارد پست الکترونیک خود شوید.

1- نشانگر موس را بر روی علامت چرخ دنده (Help) که در بالا سمت راست صفحه نمایش داده شده است ببرید. در منویی که ظاهر میشود گزینه Account Info را انتخاب کنید.

2- در سمت چپ از بین منوهای موجود گزینه Account security را کلیک نمایید. در این مرحله یاهو برای اطمینان از شما دوباره نام کاربری و کلمه عبور را درخواست می کند.

3- در صفحه ای که نمایش میدهد گزینه Allow apps that use less secure sign in را بصورت فعال دربیاورید.

با اینکار شما به یاهو مجوز داده اید تا به App ها نیز اجازه دسترسی به صندوق پست الکترونیک شما را بدهد.

4.71 (94.3%) 7 votes
1396/06/26
نظر شما در مورد این مطلب: robotchecker
نظرات سایر کاربرین:

رسول بوییری

مجوز ایمیل